Príležitosti k zakúpeniu Genoklenotu

Genomac

Každý deň je dôvod k oslave, občas je dôvod rozmaznávať. Darujte umelecké dielo kde bude obdarovaný jeho súčasťou. Venujte k narozeninám šperk alebo obraz ktorý tvorí DNA obdarované alebo Vás. Vhodné sú všetky typy Genoklenotu či Genoportrét DUO.

Genomac

Našli sa a rozhodli sa spoločne síť životom. Nechajte im zobraziť ich genetickú cestu – Genoportrét DUO zobrazujúci ich prelínajúce sa DNA profily

Genomac

Vznikol nový život. Život je DNA. Nechajte zvečniť zázrak v podobe krásneho obrazu alebo šperku a darujte novopečenej maminke profil s DNA Vášho miminka napríklad v Genoklenote DNA dvojzávitnica náramok alebo Genoportrét Rodina kam môžete zakódovať celú rodinku.

Genomac

Vy tvoríte domov, Vás tvorí DNA. Doplňte si Váš domov Vašou podstatou a kúpte si do nového príbytku Váš rodinný obraz vytvorený z Vašej DNA. Budete autorom Vy sami, pretože dávate svoju DNA a vyberáte si sami farebné prevedenie podľa Vášho vkusu.

Genomac

Promócie sú základ profesionálneho smerovania. Nechajte absolventom zobraziť ich genetické základy v šperku alebo v obraze. Vhodné sú Genoklenot DNA chip alebo DNA lúče a Genoportrét single.

Genomac

Stretli sa a učili sa spolu síť životom. Nechajte im zobraziť pdstatu a ich súlad. Nechajte pre partnerku vytvořit Váš společný DNA profil v šperku, vhodný k tejto príležitosti je například Genoklenoty DNA chip alebo DNA dvojzávitnica náramok a náhrdelník. Pre partnera vyberajte z ponuky Genoportrétov – doporučujeme Genoportrét DUO.