Príležitosti k zakúpeniu Geoportrétu

Genomac

Každý deň je dôvod k oslave, občas je dôvod rozmaznávať. Darujte umelecké dielo kde bude obdarovaný jeho súčasťou. Venujte k narodeninám šperk alebo obraz, ktorý tvorí DNA obdarovaného alebo Vás. Vhodný je Genoportrét DUO či všetky typy Genoklenotu.

Genomac

Našli sa a rozhodli sa spoločne ísť životom. Nechajte im zobraziť ich genetickú cestu – Genoportrét DUO zobrazujúci ich prelínajúce sa DNA profily.

Genomac

Vznikol nový život. Život je DNA. Nechajte zvečniť zázrak v podobe krásneho obrazu alebo šperku a darujte novopečenej maminke profil s DNA Vášho miminka například v Genoklenote DNA dvojzávitnica náramok alebo Genoportrét Rodina, kam možete zakódovať celú rodinku.

Genomac

Vy tvoríte domov, Vás tvorí DNA. Doplňte si Váš domov Vašou podstatou a kúpte si do nového príbytku Váš rodinný obraz vytvorený z Vašej DNA. Budete autorom Vy sami, pretože dávate svoju DNA a vyberáte si sami farebné prevedenie podia Vášho vkusu

Genomac

Promócie sú základ profesionálneho smerovania. Nechajte absolventom zobraziť ich genetické základy v šperku alebo v obraze. Vhodný je Genoportrét single, zo šperkov Genoklenot DNA chip alebo DNA lúče.

Genomac

Stretli sa a učili sa spolu síť životom. Nechajte im zobraziť pdstatu a ich súlad. Nechajte pre partnerku vytvořit Váš společný DNA profil v šperku, vhodný k tejto príležitosti je například Genoklenoty DNA chip alebo DNA dvojzávitnica náramok a náhrdelník. Pre partnera vyberajte z ponuky Genoportrétov – doporučujeme Genoportrét DUO.